Duch Stromů – Remedia

Načerpejme sílu a staletou moudrost od těch, kteří jsou na Zemi mnohem déle než my a díky jejichž existenci můžeme toto místo sdílet s nimi.

„Duch Stromů“ je název zcela unikátní terapie, která je založena na principu duchovního spojení se Stromem, jakožto archetypem. Díky Duchu Stromů máme nyní jedinečnou příležitost osvojit si vlastnosti některého ze Stromů a získat skrze ně nečekaně nový pohled na svoji obtížnou životní situaci a schopnost vyřešit ji.

Letos přinášíme všech patnáct dostupných Duchů Stromů!

Každý Duch Stromu vzniká spojením 5 různých výtažků, které jsou sbírány během celého roku: květy, pupeny, semena, kůra a lunární voda. Přidáním bio alkoholu jsou vytvořeny kapky určené k přímému použití.

Kromě kapek máme k dispozici ještě sprej pro naši auru, tzv. „Vánek Stromů“. Jedná se o stejný produkt, kromě výtažků ze stromu ještě navíc obsahuje čisté éterické oleje a květové vody, jež poselství stromu harmonizují.

Duchové i Vánky Stromů mají nejvyšší kvalitu a všechny složky jsou získávány z nejčistší toskánské přírody (buďto jako divoce rostoucí či pěstované v biodynamickém zemědělství). Mají certifikát bio kvality.

Firma REMEDIA, která se vývojem těchto produktů zabývá již několik desítek let, sídlí v srdci Toskánska, v místě s magickou atmosférou a neuvěřitelnou energií. Veškeré rostliny pro přípravu esencí rostou v nejbližším okolí, jsou sbírány ručně a s láskou a následně se opět ručně a za pomoci jen nejnutnější techniky zpracovávají.

Duch Stromů katalog – úplný popis jednotlivých stromů